Úvodní stránka > O firmě

ACCORD PRAHA s.r.o. má čtyři divize:

Automatické sklady Modula

První divize Accordu dodává do České republiky automatické vertikální sklady Modula od italské firmy System Logistics. Automatické regály šetří prostor i manipulační čas. Klasické skladové police zaberou příliš mnoho místa. Automatizované sklady systému Modula umožní na stejném prostoru uložit mnohonásobně více položek. Manipulace s uloženými věcmi je snazší, není třeba vysokozdvižné vozíky a široké uličky. Položku vyhledáte v počítači a Modula vám ji během několika vteřin doručí přímo do ruky.

Tónovací stroje Fast & Fluid

Druhá divize Accordu dodává a servisuje v České republice stroje na tónování barev Fast & Fluid. S výrobky značky Fast & Fluid namícháte jakoukoliv barvu v jakémkoliv množství velmi rychle.

Termotiskárny Seiko

Třetí divize Accordu dodává termotiskárny Seiko. Tiskárny jsou vhodné pro rychlý tisk štítků, účtenek a obdobných dokladů. Hlavním produktem Seika jsou rychlé štítkové tiskárny s širokými možnostmi tisku na etikety a samolepky. Šetří čas v zasilatelství a logistice. Seiko také vyrábí pokladní tiskárny ve dvou barevných varintách, s dvěma možnostmi výstupu papíru (zepředu a nahoru) a také přenosné tiskárny, které jsou speciálně navrženy pro využití v terénu.

Kopírky a tiskárny

Čtvrtá divize Accordu dodává a servisuje kopírovací stroje a tiskárny, především značky Konica Minolta, HP, Canon, Panasonic a Sharp. Nabízíme kopírovací stroje jako multifunkční řešení pro komplexní správu tištěných dokumentů, od skenování, tisk po kopírování v prostředí malých i velkých kanceláří.


Vývoj firmy

Společnost ACCORD PRAHA s.r.o. působí na českém trhu od roku 1999, zpočátku jen jako dodavatel kancelářské techniky. Od roku 2005 rozšířila služby o tónovací stroje Fast & Fluid. Od roku 2012 dodává automatické vertikální sklady Modula a termotiskárny Se­iko.

Přístup k zákazníkovi

Péče o naše zákazníky začíná radou při výběru techniky. Po prodeji dodáme, nainstalujeme a zaškolíme obsluhu.

Nabízíme kompletní servisní služby:

  • servisní zásahy
  • záruční i pozáruční opravy u zákazníka
  • zapůjčení náhradního stroje
  • výměna a recyklace tonerů
  • dodávky spotřebního materiálu

Naši servisní technici mají dlouholetou praxi. Servisují nové i starší stroje, vždy v krátkých lhůtách a profesionálně.

Náš cíl = spokojený zákazník!

Naším prvořadým cílem je pracovat takovým způsobem, aby byly maximálně uspokojeny potřeby a požadavky stávajících i budoucích zákazníků na spolehlivost výrobků, kvalitu a rychlost námi poskytovaných servisních služeb.